Yaratıcı ve Özgün ÇözümlerFİKİRLERİ HAYATA GEÇİRİYORUZ

Yapılması gereken, ana çerçevesi yani ihtiyaç listesi belirli bir etkinlik planınız var.
Belirlediğiniz sınırlarda optimumu sağlamak için:


Nasıl ilerleyeceğimize dair görüşmelerle iş takvim planı yapıyoruz. Takvimimiz belli olduğuna göre, tasarım aşamasına geçebiliriz.
İhtiyacınıza göre tasarımlar çalışıyoruz. Karşılıklı olarak en idealini buluncaya kadar tasarımlarımıza devam ediyoruz.
Yol haritamız ve tasarımlarımız belli olduktan sonra işin takibi, ilgili paydaşların koordinasyonu ve etkinlik yerinde uygulamamızı yaparak sonuca ulaşıyoruz.
arkon

Yaratıcı ve Özgün ÇözümlerFİKİR, TASARIM ve GELİŞTİRME

Kurumunuza, firmanıza yakın ve uzun vadeli stratejileriniz doğrultusunda hizmet etmesi gereken etkinlikler üretmek istiyorsunuz.


İlk etapta kurumunuz/firmanız ve konunuz üzerinde sizlerden biriymiş gibi çalışıp, alana ve faaliyete hakim olmaya çalışıyoruz.
Yaptığımız araştırmalar sonucu üretebileceğimiz etkinlerin kurumunuza sağlayacağı fayda sonuç ilişkilerini sizlere bir sunum ile sunarak, sizlerle de istişare sonucu optimum etkinliği bularak işin adını ve taslağını belirliyoruz.
Nasıl ilerleyeceğimize dair görüşmelerle iş takvim planı yapıyoruz. Takvimimiz belli olduktan sonra, tasarım aşamasına geçiyoruz.
İhtiyacınıza göre tasarımlar çalışıyoruz. Karşılıklı olarak en idealini buluncaya kadar tasarımlarımıza devam ediyoruz…
Yol haritamız ve tasarımlarımız belli olduğuna göre işin takibi, ilgili paydaşların koordinasyonu ve etkinlik yerinde uygulamamızı yaparak sonuca ulaşıyoruz.