WEB TASARIM / YAZILIM

İnternet site hazırlanması, web ve mobil uygulamalar uygulamalar hizmetlerimiz arasındadır.

GRAFİK TASARIM

Kurumsal kimlik tasarımları, logo tasarımı ve her türlü basılı malzeme tasarımları hizmetlerimiz arasındadır.

VIDEO

Etkinlik kongre ve organizasyon çekimleri ve tanıtım filmleri hizmetlerimiz arasındadır.

FOTOĞRAF

Kurumsal tanıtım çekimleri ve etkinlik çekimleri hizmetlerimiz arasındadır.

Kurumsal yüzünüzü yenİleyİnGrafİk Tasarım

Tasarımın salt endüstriyel bir üretim olmadığı ve sanatsal üretimin yaratıcılık gerektirdiği gerçekliğini göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz kurumsal kimlik veya daha geniş bir ifadesiyle grafik tasarımlarla, müşterinize vermek istediğiniz mesajı ve oluşturmak istediğiniz algıyı en doğru şekilde gerçeğe dönüştürmenizi hedefliyoruz.

Tüm bu üretim sürecinde, taleplerinizi doğru anlamak ve hedef kitlenizi doğru tespit etmek amacıyla birçok görüşme gerçekleştiriyor, stratejimizi böyle oluşturuyoruz.

Dİjİtalleşİn!Web Tasarım ve Programlama

Yazılımın gücünü keşfedin.

Dijital ortamda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti, profesyonel ekibimizle karşılamaya hazırız. Nitelikli yazılımcı ve tasarımcılarımızın ortak çalışmasıyla hazırlanan web siteleri sizi rakiplerinizden ayıracak, işinize güç katacaktır.

İşinizin verimliliğini arttırmanın en hızlı yollardan biri, yazılımın gücünden faydalanmaktır. Yoğun emek gerektiren çoğu işi bir yazılım yardımıyla çözümlemek, hem iş gücünün yeniden kazanımı hem de hız anlamında en mantıklı seçenektir.

ŞİpşakFotoğraf ve Video

Işık, ses, yeşil ekran, senaryo, kurgu.. Fotoğraf ve videoda aklınıza ne geliyorsa evrensel standartlarda gerçekleştiriyoruz.

En özel anlarınızda, işinizi büyütmeye karar verdiğinizde ya da yeni bir kampanya yapmak istediğinizde, ihtiyacınız olan profesyonel çözümlerin tamamını, en güncel donanıma sahip stüdyomuzda veya etkinliğin gerçekleştiği mekanda sunuyoruz.

Google'da üst sıralara..Seo ve İçerİk Yönetİmİ

Arama motoru görünürlüğünüzün iyileştirilmesi

Seo, en basit ifadesiyle Search Engine Optimization kavramının kısaltmasıdır. Arama motorları belirli aralıklarla kendi robotlarının Web ağını nasıl indekslediklerini açıklayan yönergeler hazırlar ve güncellerler. Bu yönergelerle uyumlu kodlama anlayışı Seo'nun en önemli ayaklarından birini oluşturur.

İkincil olarak sitenin barındırdığı içeriğin kalitesi de arama motorlarının kullanıcıya faydalı içerik gösterebilmek için önem verdiği bir diğer noktadır. Sitenizin dahil olduğu trafik ve sitelerin niteliği ve niceliği de Seo için bir diğer önemli etkendir.

WEEZ İLE POTANSİYELİNİZİ KEŞFEDİN

İşlerimizi görmek ve teklif almak için

WEEZ CREATIVE STUDIO